piątek, 2 sierpnia 2013

Główna wygrana w konkursie Sklepiku z marzeniami.

Tym razem chciałabym się podzielić radością, jaką sprawił mi legnicki Sklepik z marzeniami. Pierwszy raz do niego trafiłam w maju, zupełnie przypadkiem. Jak tylko weszłam, przepadłam. W sklepiku można dostać Świeczki Yankee Candle, kosmetyki Organique, rękodzieło, ceramikę i wiele, wiele innych. Nie wiedziałam na co patrzeć, co wąchać :) Ilekroć jestem w centrum, muszę tam zajrzeć.

Przemiła obsługa zawsze jest gotowa pomóc, doradzić, albo sprowadzić do sklepu coś, co nas konkretnie interesuje, a aktualnie nie ma tego na stanie. Pani proponując mi kartę stałego klienta, podpowiedziała, że sklepik prowadzi też sprzedaż on-lin i jest na Facebook.

W zeszłym miesiącu sklepik ogłosił konkurs na Facebook'u. Jakież było moje szczęście, gdy okazało się, że udało mi się wygrać I nagrodę. HURA!!! Był nią duży słoik Yankee Candle Midsummer' Night.
Zapach jest przecudowny, od razu się w nim zakochałam.


Po zapaleniu unosi się w pokoju delikatny, lekko męski zapach, korzenny z nutą piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej - idealny na letnie wieczory.
Zapach się rozwija i w momencie, gdzie świeca z wierzchu się rozpuści, po całym domu rozchodzi się świeży, intensywny zapach. Cudo.
Duży słój Yankee Candle pali się ok. 150 godzin, więc na dłużej u mnie ten zapach zagości.


Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie i za wspaniałą nagrodę Sklepikowi z marzeniami z Legnicy.

1 komentarz: